Z życia BOR - Szczegóły

• Zawody Strzeleckie o Puchar Szefa BOR 2014
  •
  •
  • 2. października br. na strzelnicy Ośrodka Szkolenia BOR w m. Raducz odbyły się Zawody Strzeleckie o 'Puchar Szefa Biura Ochrony Rządu 2014' w ramach II rundy Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy i Żołnierzy pod patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych. W zawodach wzięło udział 115 zawodników i zawodniczek w tym 36 drużyn reprezentujących formacje mundurowe.
  •
  • Zwyciężyła reprezentacja Szkoły Policji w Katowicach przed KWP Poznań i SPAP Katowice. Tego dnia nasza reprezentacja zajęła miejsce tuż za podium, lecz mimo uplasowania się w ścisłej czołówce, wynik ten nie spotkał się z zadowoleniem reprezentantów BOR, ponieważ ich aspiracje były dużo większe.
  •
  • Źródłem satysfakcji okazała się klasyfikacja indywidualna, w której niezawodny ppor. Grzegorz Orłowski zajął 1. miejsce, a ppor. Roksana Badach była trzecia w klasyfikacji kobiet. Szczęścia zabrakło sierż. Tomaszowi Romańczukowi, któremu zabrakło jednego punktu do walki o miejsce na podium.
  •
  • Po dwóch rundach Ligi, reprezentacja BOR ma tylko punkt straty do prowadzącej reprezentacji Szkoły Policji w Katowicach, a to oznacza, że w trzeciej rundzie organizowanej przez Straż Graniczną czekają nas wyjątkowe emocje.
  •
  • Biuro Ochrony Rządu Komunikat klasyfikacyjny Puchar Szefa BOR 2014 II Tura Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej - plik do pobrania (PDF)