•
  • Biuro Ochrony Rządu
  •
  •
  • 7 maja na strzelnicy Komendy Głównej Policji w Warszawie odbyły się zawody strzeleckie służb mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Straży Granicznej w ramach „II Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy i Żołnierzy”. Honorowy patronat nad zawodami objęła Minister Spraw Wewnętrznych Pani Teresa Piotrowska.
  •
  • W zawodach udział wzięło 120 zawodników i zawodniczek, tworząc 35 drużyn, z czego dwie (męska i żeńska) reprezentowały Biuro Ochrony Rządu.
  •
  • Klasyfikacja drużynowa zakończyła się spektakularnym zwycięstwem męskiej drużyny reprezentacji BOR w składzie: Grzegorz Orłowski, Tomasz Romańczuk, Piotr Ziętkowski. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny SPAP KWP Poznań i KMP Poznań. Drużyna żeńska BOR (w składzie: Roksana Badach, Dorota Dyjecińska-Rycerz, Małgorzata Pązik) zajęła w klasyfikacji doskonałe 14. miejsce.
  •
  • Nasi funkcjonariusze potwierdzili poziom swoich umiejętności również w klasyfikacji indywidualnej. W rankingu mężczyzn Grzegorz Orłowski zajął wspaniałe 2. Miejsce, ustępując jedynie zawodnikowi KWP Katowice, a Tomasz Romańczuk był o włos od podium, kończąc na 4. pozycji.
  •
  • Kobieca drużyna BOR, nie ustępuje kolegom – klasyfikację indywidualną zwyciężyła Roksana Badach, natomiast Dorota i Małgorzata zajęły odpowiednio 5. i 7. miejsce.