EN

Aktualności - Szczegóły

• BOR zdominowało tegoroczną Ligę Strzelecką Funkcjonariuszy i Żołnierzy
  •
  • W dniu 23.11.2017r. odbyły się zawody strzeleckie o „Puchar Komendanta Głównego Straży Granicznej”, które zostały zorganizowane w ramach „IV Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy i Żołnierzy” pod patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznym i Administracji.

127 zawodników stanęło do rywalizacji na strzelnicy kulowej Komendy Głównej Policji przy ul. Iwickiej 14 w Warszawie.

Możemy z dumą oznajmić, że I miejsce w kategorii drużynowej zajęła reprezentacja Biura Ochrona Rządu w składzie kpt. Grzegorz Orłowski, kpt. Wojciech Biskot, ppor. Tomasz Romańczuk utrzymując solidną przewagę 6 punktów nad kolejną drużyną.

W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn najwyższe miejsce na podium zajął reprezentant BOR - kpt. Grzegorz Orłowski., natomiast w rywalizacji kobiet funkcjonariuszka BOR sierż. Dorota Dyjecińska wywalczyła II miejsce.

Po podsumowaniu punktacji ze wszystkich trzech tur, które odbyły się w Policji, Biurze Ochrony Rządu oraz Straży Granicznej, ogłoszono wyniki klasyfikacji generalnej i wręczono puchary oraz dyplomy w ramach całej Ligi Strzeleckiej.

Zaszczytne I miejsce klasyfikacji drużynowej przypadło reprezentacji Biura Ochrony Rządu, w klasyfikacji mężczyzn indywidualnie zwyciężył kpt. Grzegorz Orłowski, a wśród kobiet najlepsza była sierż. Dorota Dyjecińska.

Jesteśmy pod wrażeniem i czujemy wielką satysfakcję z wyników naszej koleżanki i kolegów. Zwycięstwo we wszystkich kategoriach to duże wyróżnienie i dowód na skuteczność systemu szkolenia realizowanego w naszej elitarnej formacji.